KARIERA

Doświadczenie, techniczna wiedza i umiejętność rozwiązywania problemów.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzeniem profilu działalności, firma AGJ wiodący producent maszyn i urządzeń z branży znakowanie i etykietowanie, poszykuje pracownika na stanowisko:

KONSTRUKTOR

OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie, stabilną pracę w renomowanej szanowanej na rynku firmie produkującej maszyny i urządzenia przemysłowe. Gwarantujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności.

OPIS STANOWISKA: projektowanie: części maszyn, urządzeń, linii technologicznych, urządzeń dozujących.

WYMAGANIA: wymagana znajomość oprogramowania AUTODESK INVERTOR, AutoCAD, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OCZEKIWANIA: pracowitość, uczciwość i rzetelność w wypełnianiu obowiązków.

Zgłoszenia i CV można przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: info@agj.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy ul. Zakole 10, Środa Wielkopolska.

Bezpośredni kontakt do osoby zainteresowanej: tel. 606340070

Przewiń do góry