JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM AGJ

Od ponad 22 lat na rynku. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i wiedza w produkcji urządzeń etykietujących oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta dzięki czemu nasze rozwiązania są zawsze skrojone na miarę.

Jako jedni z pierwszych na polskim rynku zaoferowaliśmy urządzenia dobierane indywidualnie do potrzeb, produkowane przez nas dla Was. Wiemy jak ważny w procesie produkcji jest czas. Produkowane przez nas urządzenia zawsze dobierane są pod konkretny profil produkcji, pod konkretnego klienta dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie doposażyć go w to czego najbardziej potrzebuje i zapewnić aby przezbrajanie urządzenia było jak najkrótsze a obsługa jak najprzyjemniejsza. 

WSPARCIE OD NAJLEPSZYCH:

Nasze urządzenia etykietujące w przypadku potrzeby wykonania nadruków na etykiecie lub też bezpośrednio na produkcie dozbrajane są w systemy drukujące najlepszych dostawców na światowym rynku. Posiadamy stałą dostępność drukarek, modułów drukujących jak i części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych tak aby zapewnić klientowi końcowemu ciągłość produkcji.

                                                                                                                        NASI PARTNERZY:

Scroll to Top
Scroll to Top